16 lipca 2015

PRZETWORY DOMOWE – DŻEM Z CZARNEJ PORZECZKI / HOMEMADE BALCKCURRANT JAM

Od kilku dni główną część mojego dnia stanowi wszystko co jest związane z przetworami a zwłaszcza robieniem dżemów i soków. Obfite zbiory owoców czarnej porzeczki spowodowały, że nie tylko słoiki pełne dżemów były w mojej głowie, ale godziny spędzone przy wielkim garnku zainspirowały mnie do zaprojektowania  loga dla bloga a także serii etykiet na słoiki z przetworami z czarnej porzeczki, malin, wiśni itd. 

Etykiety oczywiście drukuję sposobem domowym na papierze eko. Same przetwory są w 100% organic, tak więc wyprodukowałam serię bardzo zdrowych, pochodzących z ekologicznej małej uprawy dżemów z czarnej porzeczki. Zaprojektowanym etykietom nadałam  również ekologiczny wygląd. Dodam, że zbiory malin i porzeczek pochodzą z prywatnej małej uprawy, z okolic lasów Radziszowskich w Małopolsce.
Przepisy na przetwory z malin i porzeczek znajdziecie pod następującymi linkami:
Przedstawiam Wam efekty mojej pracy. Powiem Wam szczerze, że normalnie nie mam czasu na gotowanie innych smakołyków, a co dopiero na blogowanie:) Pozdrawiam wszystkich bloggerów:))

P.S.
Już wkrótce trochę zmian graficznych na  blogu:))

3 komentarze:

Lena pisze...

Świetny dżem i jeszcze te piękne etykiety:)

domowacukierniaewy.blox.pl pisze...

Urocze etykiety, a dżem pyszny, lekko kwaśny, doskonały do ciast i naleśników :)

Angelika i Monika Candy Pandas pisze...

Jak to wszystko ładnie i profesjonalnie wygląda :D Dobra robota! Takie słoiczki można spokojnie poustawiać na półkach w kuchni w formie ozdoby :D