25 marca 2016

WIELKANOCNE ŻYCZENIA I TAPETKI ŚWIĄTECZNE NA TELEFON

Dziś zamiast przepisu, świąteczne tapetki do pobrania w tradycyjnym stylu ludowym na telefon z mojego dysku Google. Grafiki przedstawiają wycinanki łowicie, pochodzą z www.fotolia.com. Sztuka wsi inspiruje! Bogactwo kolorów, piękne florystyczne i ludowe motywy pojawiły się w wiosennych kolekcjach projektantów na pokazach a u mnie ta telefonie:)) 

Grafika ta, tak bardzo spodobała mi się, że postanowiłam ją pobrać i podzielić się z Wami moją tapetką. Całość zaprojektowałam w photoshopie. Tapetki są rozdzielczości 1840x1280 w formacie PNG i mam nadzieje że nie będzie problemu z dopasowaniem ich do ekranu waszych telefonów. Pobierajcie, wybierajcie i cieszcie się fajnym modnym kolorowym ekranem na swoim telefonie w te radosne Święta Wielkiej Nocy:))

Chciałabym Wam również złożyć życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Wielu radosnych i cudownych chwil w gronie rodzinnym i przyjaciół, przy obficie zastawionym stole:)) Niech ten czas będzie wypełniony wiarą, nadzieją i miłością.

Pozdrawiam Was serdecznie – Monika z Drink Eat Live.4 komentarze:

Lena pisze...

Wesołych Świąt;)

Mada pisze...

myślałam że chodzi o życzenia na telefon- czyli wierszyki których nie lubię:) Tapetki są prześliczne! Ja również życzę wspaniałych, zdrowych i rodzinnych świąt!

Angelika i Monika Candy Pandas pisze...

Uwielbiamy takie ludowe wzory :)
Mnóstwo pyszności i cudownych chwil z rodziną :)

Roztrzepana Babeczka pisze...

Wesołych :D